מוגן באמצעות reCAPTCHA של גוגל פרטיות תנאים
English
שלום אורח, התחבר
תמונת אווירה

מגזין "צלילה" מס. 33

 

 

 

מתוך מגזין מס. 33, פורסם באפריל 2004
צלילה מורכבת ממכלול פעולות, המתחילות מתכנון מוקדם, התארגנות בחוף, הגעה לאתר הצלילה, ביצוע הצלילה וחזרה לחוף. לכל אחת מפעילויות אלה השפעה על הבטיחות. במידה ואחד מכללי הבטיחות מופר, הצלילה יכולה להפוך מספורט בטוח ומהנה לעיסוק מסוכן. בקורסי הצלילה, בכל הרמות, הדגש העיקרי הינו על בטיחות והתמודדות עם מצבי לחץ ומצוקה. ברוב המקרים, המוגדרים כ"אירועי בטיחות", חוברים להם ביטחון עצמי מופרז, חוסר תשומת לב ואי-הקפדה על הוראות הבטיחות ויוצרים מצב המסוכן לצולל. בשנת 2003 התרחשו שני אירועי בטיחות, שיכולים היו להימנע במידה וכללי הבטיחות היו נשמרים. יתר על כן, לו משתתפי האירוע השני היו מפנימים את לקחי האירוע הראשון, לא היו נקלעים כלל למצב מצוקה.
מתוך מגזין מס. 33, פורסם באפריל 2004
בחודש אוקטובר 2003 הזדמן לי להיות שותף להפקת סרט על החור הכחול. במסגרת זו היתה לי אפשרות להצטרף לצוות צוללים טכניים, מהמובילים בעולם. מטרתנו היתה לתעד את האתר ואת קרקעית החור הכחול בוידיאו. הסרט, למיטב ידיעתי, הוא הראשון מסוגו, מכיוון שמטרתו היא להראות את המיוחד והמפליא שבאתר זה, לעומת סרטים וכתבות שנעשו בעקבות מקרים שנגמרו באובדן חיים. לא מעט בעקבות מקרים אלה, יצא לאתר שם של מקום שהצלילה בו משולה להתאבדות.
מתוך מגזין מס. 33, פורסם באפריל 2004
החוף הקצרצר של אילת מספק לנו מספר לא מבוטל של אתרי צלילה, שאנו חוזרים ומבקרים בהם שוב ושוב. אבל מה עושים כשרוצים קצת לגוון, לנסות משהו חדש, כשהים התיכון לא משתף פעולה ודרום סיני קצת רחוקה ויקרה לנו? צלילה בטאבה זוהי אופציה חביבה מאד ונגישה לכולם. קפיצה קטנה מאילת אבל רחוק מלהיות "ירידה לסיני".
חולצת טריקו נוסטלגית!
עכשיו בחנות!
חולצת טריקו נוסטלגית!
חזר למלאי! חולצת טריקו קצרה עם לוגו הדג היהודי צבע לבן מידות 16, S-3XL
לרכישה ולמידע נוסף >
רכישת ביטוח צלילה + תשלום דמי חבר הכל במקום אחד
ביטוח צלילה!
רכישת ביטוח צלילה + תשלום דמי חבר הכל במקום אחד
ההתאחדות הישראלית לצלילה רואה בביטוח הצלילה את אחד מהשירותים החשובים שביכולתה לספק לחברי ההתאחדות. זכרו שכשאתם רוכשים ביטוח צלילה דרך ההתאחדות הישראלים לצלילה אתם תורמים לפיתוח ענף הצלילה
לרכישת ביטוח צלילה או תשלום דמי חבר >