מוגן באמצעות reCAPTCHA של גוגל פרטיות תנאים
English
שלום אורח, התחבר
תמונת אווירה

צוללים עם צרכים מיוחדים

צולל מלווה לצוללים עם מגבלות פיזיות
במהלך קורסי צלילה לאנשים עם מוגבלויות, הצוללים נמצאים תחת פיקוח של צוות הדרכה מיומן, אולם לאחר הסמכתם, המציאות היא שאין להן עם מי לצלול שכן לא מספיק להיות צולל מוסמך, כאשר צוללים עם אנשים עם מוגבלויות נדרש להבין את המגבלות והמוגבלויות שלהם ולדעת כיצד לסייע ולהתמודד עם מצבים ייחודיים שלא נלמדים בקורסי הצלילה הרגילים.
לפרטים
צלילה מיטיבה
צלילה מיטיבה היא תהליך בו המדריך מעביר את החניך מסע לחיזוק קשריו הקוגניטיביים עם הסביבה ועם עצמו. התהליך מיועד לאנשים הסובלים מקשיי השתלבות בחברה מסיבות שונות ומגוונות. התנסות בתהליך הצלילה המיטיבה נועדה להקל על קשיים אלה ולספק כלים שונים להתמודדות עמם, על-מנת לסייע בהשתלבותם בחברה. מטרת התכנית היא לסייע לאוכלוסיות המוגדרות כבעלות צרכים מיוחדים בהתמודדות היומיומית. בסיום התכנית יוכלו המשתתפים להתמודד בצורה טובה יותר עם קשיים בחיי היומיום, ותכונות כגון בטחון עצמי, אמונה בעצמם ובאחרים, יכולת התמודדות, רוגע ויכולת קבלת החלטות יזכו לחיזוק משמעותי.
לפרטים
צולל אתגרים
לפרטים
חולצת טריקו נוסטלגית!
עכשיו בחנות!
חולצת טריקו נוסטלגית!
חזר למלאי! חולצת טריקו קצרה עם לוגו הדג היהודי צבע לבן מידות 16, S-3XL
לרכישה ולמידע נוסף >
רכישת ביטוח צלילה + תשלום דמי חבר הכל במקום אחד
ביטוח צלילה!
רכישת ביטוח צלילה + תשלום דמי חבר הכל במקום אחד
ההתאחדות הישראלית לצלילה רואה בביטוח הצלילה את אחד מהשירותים החשובים שביכולתה לספק לחברי ההתאחדות. זכרו שכשאתם רוכשים ביטוח צלילה דרך ההתאחדות הישראלים לצלילה אתם תורמים לפיתוח ענף הצלילה
לרכישת ביטוח צלילה או תשלום דמי חבר >