מוגן באמצעות reCAPTCHA של גוגל פרטיות תנאים
English
שלום אורח, התחבר
תמונת אווירה

מגזין "צלילה" מס. 42

מתוך מגזין מס. 42, פורסם בספטמבר 2008
לקראת החגים הממשמשים ובאים עלינו לטובה, שיביאו איתם ודאי צוללים וצלמים רבים למפרצנו הקט, "מדור צילום" עורך רשימה של עשרת האובייקטים הנחשקים שניתן לצלם בחופי אילת. חלק מהסֵלֵבּס המקומיים ניתן לצילום בכל צלילה (בתנאי שיודעים היכן לאתרם) וחלק אחר ידרוש יחסים מצוינים עם אלילת המזל (או אל הים) החביבה עליכם. רשימה זו היא כמובן חלקית ומשקפת את הגיגי ליבו של הכותב בלבד. יחד אם זאת, יש לי תחושה חזקה שכל אחד מהצלמים הקוראים את מדורנו הצנוע, ישמח ללכוד את אחד הפריימים המתוארים להלן. עשרת הפריימים הנחשקים המתוארים בכתבה זו, מסודרים לפי גודלם הפיזי ולאו דווקא לפי מדד האטרקטיביות שלהם.
מתוך מגזין מס. 42, פורסם בספטמבר 2008
לאחרונה אני שומע יותר ויותר צוללים, ביניהם גם מדריכים ואנשי מקצוע אחרים, המטילים ספק ביעילותו של נוהל ההצלה, הנלמד בקורסי הצלילה. יש הטוענים כי ההנשמה על פני המים, בעת השחייה לחוף, אינה יעילה ומוטב להביא את הנפגע לחוף במהירות האפשרית. יש המצביעים על הסיכון שעלול להיגרם לצולל המציל מן העלייה המהירה לפני המים ומן הפעילות האינטנסיבית הכרוכה בביצוע נוהל ההצלה, מתחת ומעל למים, עד כדי חשש טביעה. ולבסוף, יש גם הטוענים כי הסיכוי לחלץ נפגע חסר הכרה מצלילה הוא אפסי.
חולצת טריקו נוסטלגית!
עכשיו בחנות!
חולצת טריקו נוסטלגית!
חזר למלאי! חולצת טריקו קצרה עם לוגו הדג היהודי צבע לבן מידות 16, S-3XL
לרכישה ולמידע נוסף >
רכישת ביטוח צלילה + תשלום דמי חבר הכל במקום אחד
ביטוח צלילה!
רכישת ביטוח צלילה + תשלום דמי חבר הכל במקום אחד
ההתאחדות הישראלית לצלילה רואה בביטוח הצלילה את אחד מהשירותים החשובים שביכולתה לספק לחברי ההתאחדות. זכרו שכשאתם רוכשים ביטוח צלילה דרך ההתאחדות הישראלים לצלילה אתם תורמים לפיתוח ענף הצלילה
לרכישת ביטוח צלילה או תשלום דמי חבר >