מוגן באמצעות reCAPTCHA של גוגל פרטיות תנאים
English
שלום אורח, התחבר
תמונת אווירה

אירועים בעולם הצלילה

דחיית צלילות ניטור וניקיון

פורסם בתאריך 17/09/15

צלילות הניטור והניקיון שהיו אמורים להתקיים מחר 18/9/15 באשקלון נדחות עקב הראות הלקוייה באתר הצלילה.

 

אין תגובות
הוספת תגובה
שלח לחבר
הדפסה

יום ניקיון החופים הבינלאומי ה - 30

פורסם בתאריך 15/09/15

ביום שישי 18.9.15 יתקיים יום ניקיון החופים הבינלאומי ה-30. לרגל יום זה מקדמים ההתאחדות הישראלית לצלילה ומועדון צוללי הדרום צלילת סובב ימי באתר הספינה הטבועה "סיגארד" שבאשקלון ולאחריה צלילת ניקיון סביב שוברי הגלים צפונית למרינה אשקלון. 
צלילת הסובב הימי היא חלק מפעילות ההתאחדות הישראלית לצלילה בתחום הסובב הימי באתרי הצלילה. מטרתה היא להכיר לציבור הצוללים את בעלי החיים הנפוצים באתרי הצלילה בים התיכון ולתעד בעזרת הצוללים את בעלי החיים הנמצאים באתרי הספינות הטבועות בים התיכון. צוללים המשתתפים בצלילה יעברו תדריך מקיף ויצוידו בערכה לזיהוי ותיעוד בעלי החיים במהלך הצלילה. המשתתפים מוזמנים לצלם ולחלוק איתנו את התמונות של בעלי החיים שניצפו במהלך הצלילה.
לאחר הצלילה ב"סיגארד" תתקיים צלילת ניקיון ובה תאסף פסולת ימית סביב שוברי הגלים הנמצאים צפונית לפתח המרינה באשקלון. כמות הפסולת שיאסוף כל זוג צוללים תשקל ותתועד וייבדק גם הרכב הפסולת לצרכי מחקר.
אנו מזמינים את כל הצוללים להשתתף בצלילת הניטור ובצלילת איסוף הפסולת, ניתן להירשם לאחת מהצלילות או לשתיהן. ההרשמה לצלילות במועדון הצלילה "צוללי הדרום".
* קיום הפעילות מותנה במצב הים ובמספר הנרשמים.

אין תגובות
הוספת תגובה
שלח לחבר
הדפסה
חולצת טריקו נוסטלגית!
עכשיו בחנות!
חולצת טריקו נוסטלגית!
חזר למלאי! חולצת טריקו קצרה עם לוגו הדג היהודי צבע לבן מידות 16, S-3XL
לרכישה ולמידע נוסף >
רכישת ביטוח צלילה + תשלום דמי חבר הכל במקום אחד
ביטוח צלילה!
רכישת ביטוח צלילה + תשלום דמי חבר הכל במקום אחד
ההתאחדות הישראלית לצלילה רואה בביטוח הצלילה את אחד מהשירותים החשובים שביכולתה לספק לחברי ההתאחדות. זכרו שכשאתם רוכשים ביטוח צלילה דרך ההתאחדות הישראלים לצלילה אתם תורמים לפיתוח ענף הצלילה
לרכישת ביטוח צלילה או תשלום דמי חבר >