תמונת אווירה

אירועים בעולם הצלילה

פרס נוסף ומדהים ב"חלומות בכחול"!

פורסם בתאריך 16/09/10

הצוות שיזכה במקום הראשון בקטגוריית "חלומות בכחול" יזכה הרי בכל תענוגות הים – קורס צלילה, חופשת צלילה, הפלגות צלילה, ציוד צלילה.
כאילו לא די בכל אלו – חוויות צלילה לחמישה חברים בשווי 30,000 ש"ח – התווסף פרס נוסף ונהדר למסכת החוויות שהצוות המנצח יזכה בהן:

קורס התמחות לצלילה עם דולפינים בריף הדולפינים באילת. הקורס נמשך סופ"ש אחד בריף הדולפינים באילת, במהלכו לומדים לזהות דולפינים בטבע, פיסיולוגיה ואבולוציה של דולפינים, כללי התנהגות עמם וכמובן – צוללים איתם במים, והרבה!
הפרס הזה הוא כמובן מתנת ריף הדולפינים מקבוצת הריף והוא משלים את כלל החוויות המדהימות של הצוות המנצח, צוות החלומות.

בהצלחה למגישים!

אין תגובות
הוספת תגובה
שלח לחבר
הדפסה

תחרות "חלומות בכחול" תתארח בפסטיבל "אקולנוע"

פורסם בתאריך 05/09/10

אקולנוע, הפסטיבל הבינ"ל לקולנוע סביבתי, יארח את אירוע הסיום של הסרטים הזוכים בתחרות "חלומות בכחול", בהקרנה חגיגית בפסטיבל אקולנוע בסינמטק ירושלים, ב-28 לאוקטובר 2010. אל מעמד זה יוזמנו הזוכים עצמם ויזכו לשבת באולם קולנוע מהודר ולראות את היצירות שלהם בהקרנת בכורה קולנועית ראשונה – אבל לא האחרונה. פסטיבל אקולנוע נודד ברחבי הארץ ולקראת אמצע חודש נובמבר יגיע לאילת, ושם ייחתם הפסטיבל עם הקרנה חוזרת של הסרטים הזוכים בתחרות חלומות בכחול, על שפת הים האדום. אירוע הסיום של חלומות בכחול יהיה בצמוד להקרנה של הסרט "הלגונה הסודית" (The Cove) במסגרת הפסטיבל – זוכה פרס האוסקר לסרטי תעודה לשנת 2010.

 

 

                                                  

 

נותני החסות בתחרות: 

אין תגובות
הוספת תגובה
שלח לחבר
הדפסה
חולצת טריקו נוסטלגית!
עכשיו בחנות!
חולצת טריקו נוסטלגית!
חזר למלאי! חולצת טריקו קצרה עם לוגו הדג היהודי צבע לבן מידות 16, S-3XL
לרכישה ולמידע נוסף >
רכישת ביטוח צלילה + תשלום דמי חבר הכל במקום אחד
ביטוח צלילה!
רכישת ביטוח צלילה + תשלום דמי חבר הכל במקום אחד
ההתאחדות הישראלית לצלילה רואה בביטוח הצלילה את אחד מהשירותים החשובים שביכולתה לספק לחברי ההתאחדות. זכרו שכשאתם רוכשים ביטוח צלילה דרך ההתאחדות הישראלים לצלילה אתם תורמים לפיתוח ענף הצלילה
לרכישת ביטוח צלילה או תשלום דמי חבר >
תוצאות הבחירות להנהלת ההתאחדות 2019
תוצאות הבחירות להנהלת ההתאחדות 2019
אלו תוצאות הבחירות להנהלת ההתאחדות הישראלית לצלילה: בסך הכל נספרו 461 טפסי הצבעה כשרים. 223 טפסי הצבעה נפסלו – רובם המוחלט מכיוון שחברותו של המצביע לא היתה בתוקף, או שלא היה חבר בכל ששת החודשים האחרונים, כנדרש בתקנון העמותה. תשעת הראשונים ברשימה נבחרו להנהלה. חברי ההנהלה החדשה בוחרים את יו"ר העמותה. אם יבחרו אחד מביניהם ליו"ר, העשירית ברשימה תיכנס להנהלה.
לתוצאות: >