תמונת אווירה

אירועים בעולם הצלילה

פסטיבל אקולנוע בזכרון יעקב - לאוהבי הים והסביבה

פורסם בתאריך 17/04/10

ביום ו' הקרוב, בתאריך 22 לאפריל 2010, יחול יום כדור הארץ הבינלאומי. לרגל היום החשוב יתקיים בזכרון יעקב פסטיבל אקולנוע - פסטיבל של סרטים שעוסקים בנושאי איכות סביבה ומודעות לכדור הארץ ומשאביו המתדלדלים. ההתאחדות הישראלית לצלילה היא אחד מהגורמים הרבים שנתנו יד לפרויקט החשוב, ושני סרטים שיוקרנו בפסטיבל עשויים לעניין במיוחד את קהילת הצוללים: הראשון הוא הסרטון "ואהבת את הים" שיצרו עמרי רוט וחבריו הסטודנטים לקולנוע וזכה במקום השני בתחרות "חלומות בכחול" של ההתאחדות הישראלית לצלילה. השני הוא הסרט "ים של כרישים" על הקשר בין האדם לכריש.

הפסטיבל ייפתח בהקרנת הסרט החשוב HOME - סרט מדהים וחובה לכל חובב טבע וכדור הארץ.
לפרטים נוספים והזמנת כרטיסים היכנסו לאתר פסטיבל אקולנוע בזכרון יעקב

 

 

אין תגובות
הוספת תגובה
שלח לחבר
הדפסה
חולצת טריקו נוסטלגית!
עכשיו בחנות!
חולצת טריקו נוסטלגית!
חזר למלאי! חולצת טריקו קצרה עם לוגו הדג היהודי צבע לבן מידות 16, S-3XL
לרכישה ולמידע נוסף >
רכישת ביטוח צלילה + תשלום דמי חבר הכל במקום אחד
ביטוח צלילה!
רכישת ביטוח צלילה + תשלום דמי חבר הכל במקום אחד
ההתאחדות הישראלית לצלילה רואה בביטוח הצלילה את אחד מהשירותים החשובים שביכולתה לספק לחברי ההתאחדות. זכרו שכשאתם רוכשים ביטוח צלילה דרך ההתאחדות הישראלים לצלילה אתם תורמים לפיתוח ענף הצלילה
לרכישת ביטוח צלילה או תשלום דמי חבר >
תוצאות הבחירות להנהלת ההתאחדות 2019
תוצאות הבחירות להנהלת ההתאחדות 2019
אלו תוצאות הבחירות להנהלת ההתאחדות הישראלית לצלילה: בסך הכל נספרו 461 טפסי הצבעה כשרים. 223 טפסי הצבעה נפסלו – רובם המוחלט מכיוון שחברותו של המצביע לא היתה בתוקף, או שלא היה חבר בכל ששת החודשים האחרונים, כנדרש בתקנון העמותה. תשעת הראשונים ברשימה נבחרו להנהלה. חברי ההנהלה החדשה בוחרים את יו"ר העמותה. אם יבחרו אחד מביניהם ליו"ר, העשירית ברשימה תיכנס להנהלה.
לתוצאות: >