תמונת אווירה

אירועים בעולם הצלילה

דיווח צלילת ניטור

פורסם בתאריך 28/08/15

היום התקיימה צלילת סובב ימי ב"סיגארד" באשקלון. לצערנו עקב תנאי הראות הגרועים בקרקעית לא ניתן היה לבצע את הצלילה כמתוכנן ונאלצנו להפסיקה ולחזור למועדון ולהסתפק בקפה וסיפורי צלילה. אנו רוצים להודות לכל הצוללים שהגיעו לצלילה ולאבי וג'ף מצוללי הדרום . אנו נחזור ונצלול באתר זה ובאתרים נוספים ברגע שישתפרו התנאים. אתם מוזמנים להצטרף לצלילות אלו שיפורסמו באתר ודף הפייסבוק של ההתאחדות הישראלית לצלילה.

 

*צילום: צוללי הדרום.

אין תגובות
הוספת תגובה
שלח לחבר
הדפסה

צלילת ניטור

פורסם בתאריך 24/08/15

ביום שישי 28.8.15 תתקיים צלילת סובב ימי באתר הספינה הטבועה "סיגארד" שבאשקלון. 
הצלילה היא חלק מפעילות ההתאחדות הישראלית לצלילה בתחום הסובב הימי באתרי הצלילה. מטרתה היא להכיר לציבור הצוללים את בעלי החיים הנפוצים באתרי הצלילה בים התיכון ולתעד בעזרת הצוללים את בעלי החיים הנמצאים באתרי הספינות הטבועות בים התיכון. צוללים המשתתפים בצלילה יעברו תדריך מקיף ויצוידו בערכה לזיהוי ותעוד בעלי החיים במהלך הצלילה. המשתתפים מוזמנים לצלם ולחלוק איתנו את התמונות של בעלי החיים שניצפו במהלך הצלילה.
אנו מזמינים את כל הצוללים להשתתף בצלילה, ההרשמה לצלילה במועדון הצלילה "צוללי הדרום".
קיום הפעילות מותנה בכמות המשתתפים וכו במצב הים.
צוללי הדרום יתנו 10% הנחה על הצלילה למשתתפים בניטור.

אין תגובות
הוספת תגובה
שלח לחבר
הדפסה
חולצת טריקו נוסטלגית!
עכשיו בחנות!
חולצת טריקו נוסטלגית!
חזר למלאי! חולצת טריקו קצרה עם לוגו הדג היהודי צבע לבן מידות 16, S-3XL
לרכישה ולמידע נוסף >
רכישת ביטוח צלילה + תשלום דמי חבר הכל במקום אחד
ביטוח צלילה!
רכישת ביטוח צלילה + תשלום דמי חבר הכל במקום אחד
ההתאחדות הישראלית לצלילה רואה בביטוח הצלילה את אחד מהשירותים החשובים שביכולתה לספק לחברי ההתאחדות. זכרו שכשאתם רוכשים ביטוח צלילה דרך ההתאחדות הישראלים לצלילה אתם תורמים לפיתוח ענף הצלילה
לרכישת ביטוח צלילה או תשלום דמי חבר >
תוצאות הבחירות להנהלת ההתאחדות 2019
תוצאות הבחירות להנהלת ההתאחדות 2019
אלו תוצאות הבחירות להנהלת ההתאחדות הישראלית לצלילה: בסך הכל נספרו 461 טפסי הצבעה כשרים. 223 טפסי הצבעה נפסלו – רובם המוחלט מכיוון שחברותו של המצביע לא היתה בתוקף, או שלא היה חבר בכל ששת החודשים האחרונים, כנדרש בתקנון העמותה. תשעת הראשונים ברשימה נבחרו להנהלה. חברי ההנהלה החדשה בוחרים את יו"ר העמותה. אם יבחרו אחד מביניהם ליו"ר, העשירית ברשימה תיכנס להנהלה.
לתוצאות: >