מוגן באמצעות reCAPTCHA של גוגל פרטיות תנאים
English
שלום אורח, התחבר
תמונת אווירה

קורסי צלילה ספורטיבית

מאז 1966 הוסמכו בקורסי הצלילה של ההתאחדות הישראלית לצלילה למעלה מ-120,000 צוללים. התעודות עם סמל "הדג הישראלי" מוכרות ומוערכות מאד בכל רחבי העולם. מערכי הקורסים של ההתאחדות נחשבים לקפדניים ואיכותיים ביותר, ואומצו כמערכי לימוד הצלילה בחיל הים.

קורסי הצלילה לדרגות השונות מלווים בספרות מקצועית בעברית, במצגות, סרט הדרכה ועזרי לימוד נוספים.

ההתאחדות הישראלית לצלילה חברה בארגון הצלילה העולמי CMAS, ארגון הגג של ההתאחדויות הלאומיות, ומשמשת כנציגתו בישראל.

בשנת 2012 הצטרפה ההתאחדות הישראלית לצלילה לארגון (EUF (European Underwater Federation העוסק בקביעת תקני ISO לצלילה. ההתאחדות שותפה בקביעת תקנים אלה ומייצגת בדיונים את ענף הצלילה בישראל.

קורס צולל מועדון ISO 24801 -1
קורס צולל מועדון ISO 24801 -1
קורס צולל מועדון הינו קורס בן 3 ימים החושף את הצולל לעולם צלילת המכשירים - מיכל ווסת צלילה. הקורס מיועד בעיקר למבקשים לבצע צלילות מכשירים לפני שיחליטו האם הם מעוניינים בקורס מלא, לכאלה המעוניינים לבצע קורס קצר במסגת טיול או נופש בו יוכלו להיחשף לסביבה התת ימית המופלאה או במקרים אחרים לצוללים שהתחילו קורס כוכב אחד, נבצר מהם להשלימו מסיבות שונות אך עמדו בהצלחה בכלל הדרישות לדרגת צולל מועדון, צוללים אלו יוכלו להשלים לכוכב אחד בהמשך.
לפרטים
קורס צולל כוכב ראשון ISO 24801-2
קורס צולל כוכב ראשון ISO 24801-2
צולל כוכב 1 הינה ההכשרה הבסיסית לצלילה במערכת צלילה עצמאית. קורס זה מקנה יכולות צלילה ראשוניות והוא מבוא לקורסי צלילה מתקדמים יותר
לפרטים
קורס צולל כוכב שני
קורס צולל כוכב שני
קורס צולל 2 כוכבים הנו הקורס השני בצלילת מכשירים והוא מיועד לצוללים שהנם בעלי הסמכה של צולל כוכב 1.מטרות הקורס הן שיפור יכולת הצלילה ויכולת ההתמודדות עם מצבי צלילה שונים, רכישת ידע נוסף, עיוני ומעשי, פיתוח יכולת חשיבה וקבלת החלטות בהתייחס לצלילה נתונה
לפרטים
קורס שלושה כוכבים ספורטיבי Master Diver) ISO 24801-3)
קורס שלושה כוכבים ספורטיבי Master Diver) ISO 24801-3)
דרגה זו מיועדת לצוללי 2 כוכבים בעלי ניסיון, הרוצים להתקדם כצוללים, אך אינם מעוניינים לעבור הכשרה כמובילי קבוצה.
לפרטים
קורס צולל בכיר - צולל שלושה כוכבים DiveMaster) ISO 24801-3)
קורס צולל בכיר - צולל שלושה כוכבים DiveMaster)   ISO 24801-3)
קורס צולל בכיר נועד להביא את הצולל לרמה מקצועית גבוהה, הן במישור המקצועי והן במישור העיוני. בסיומו, מצויד הצולל בכלים המאפשרים לו התמודדות עם מרבית מצבי הצלילה האפשריים, כמו גם הפעלת שיקול דעת נכון בכל מצב והתפתחות נתונים. כישורים אלה מאפשרים לצולל לקחת אחריות גם על קבוצת צוללים מוסמכים ומציבים אותו בנקודת זינוק טובה למסלול הדרכה.
לפרטים
קורס צולל תחרותי
קורס צולל תחרותי
קורס זה נועד להקנות לצולל הרגלי מים ובטחון עצמי בצלילה חופשית ובצלילת מיכלים וכן איזון משופר, שישדרגו את רמתו. כמו כן נועד הקורס להכשיר צוללים לתחום הצלילה התחרותית, למיין ולאתר ספורטאים מצטיינים בתחומים השונים כדי להפנותם לאימונים ולתחרויות – ארציות ובינלאומיות.
לפרטים
חולצת טריקו נוסטלגית!
עכשיו בחנות!
חולצת טריקו נוסטלגית!
חזר למלאי! חולצת טריקו קצרה עם לוגו הדג היהודי צבע לבן מידות 16, S-3XL
לרכישה ולמידע נוסף >
רכישת ביטוח צלילה + תשלום דמי חבר הכל במקום אחד
ביטוח צלילה!
רכישת ביטוח צלילה + תשלום דמי חבר הכל במקום אחד
ההתאחדות הישראלית לצלילה רואה בביטוח הצלילה את אחד מהשירותים החשובים שביכולתה לספק לחברי ההתאחדות. זכרו שכשאתם רוכשים ביטוח צלילה דרך ההתאחדות הישראלים לצלילה אתם תורמים לפיתוח ענף הצלילה
לרכישת ביטוח צלילה או תשלום דמי חבר >