שלום אורח, התחבר
0
תמונת אווירה

צלילה טכנית

קורס INTRO TO TECH DIVING
קורס INTRO TO TECH DIVING
קורס היכרות עם צלילה טכנית INTRO TO TECH DIVING הכשרת צולל טכני מתחלקת לשני חלקים. בחלק הראשון - הוא הקורס הזה - לומדים את המיומנויות הדרושות לצלילה טכנית. כאשר החניך שולט במיומנויות האלה, ממשיכים לקורס הבא ובו צלילות הדקומפרסיה. השיטה הזו מאפשרת לבנות ולבסס את הידע הנרכש באופן הדרגתי.
לפרטים
קורס צולל טכני שני כוכבים
קורס צולל טכני שני כוכבים
הקורס השני בסדרת ההכשרה לצלילה טכנית בהתאחדות הישראלית לצלילה מכשיר את הצולל לבצע צלילות דקומפרסיה. לאחר שהצולל עבר את הקורס הבסיסי והגיע לרמת מיומנות גבוהה בתפעול ציוד הצלילה, איזון, פתרון תקלות ומצבי חירום מתחת למים ניתן להתקדם ולבצע צלילות דקומפרסיה בצורה בטוחה. את קורס הצולל הטכני ניתן לבצע בשני מודולים: 1. מודול צולל טכני. 2. מודול צולל טכני נורמוקסי. הקורס בנוי כך שניתן לבצע אותו בשני קורסים נפרדים או בקורס אחד רצוף שכולל את שני המודולים.
לפרטים
השתלמות 2 סטייג'ים - צולל נורמוקסי מתקדם
השתלמות 2 סטייג’ים - צולל נורמוקסי מתקדם
קורס זה הינו השתלמות ביניים בין קורס צולל טכני נורמוקסי לצולל טרימיקס אשר בא לענות על הצורך של צולל טכני נורמוקסי להאריך את זמן התחתית או זמני הדקו' ע"י הוספת מיכל סטייג' נוסף.
לפרטים
קורס צולל טרימיקס - TRIMIX TECH DIVER
קורס צולל טרימיקס -  TRIMIX TECH DIVER
הקורס השלישי בסדרת ההכשרה לצלילה טכנית בהתאחדות הישראלית לצלילה מכשיר את הצולל לבצע צלילות דקומפרסיה ללא מגבלת זמן ועומק. לאחר שהצולל עבר את הקורס השני והגיע לרמת מיומנות בתכנון וביצוע צלילת דקומפרסיה הדורשת משמעת ויכולת צלילה גבוהים יכול הולל להתקדם לרמה של שימוש בתערובות נשימה היפוקסיות.
לפרטים
קורס אוניות טבועות טכני
קורס אוניות טבועות טכני
קורס צלילת חדירה לאוניה טבועה מתקדם, מיועד לצוללים טכניים אשר רוצים לרכוש ידע בצלילות חדירה לכלי שייט טבועים. הקורס הינו קורס חדירה ללא הגבלה לאוניה טבועה עם תקרה קשה ותקרת דקומפרסיה.
לפרטים
מגזין "צלילה" מס’ 50
מגזין "צלילה" מס' 50
מגזין "צלילה" מס' 50. גיליון חגיגי למזכרת של מגזין "צלילה", לרגל שנת היובל להתאחדות. הגיליון "עבר-הווה-עתיד" עוסק בהתאחדות הצלילה בארץ ובעולם, מתאר תחומי עיסוק של ההתאחדות כיום ומוסיף גם מחשבות ורעיונות על הצלילה בעתיד. לחברי ההתאחדות תמורת דמי משלוח בלבד!
לרכישה ולמידע נוסף >
כנס היובל להתאחדות
כנס היובל להתאחדות
בתאריך 28/12/16 התקיים כנס לציון 50 שנה להתאחדות במכון וינגייט. הכנס נפתח בהענקת פרס האפט של ההתאחדות הישראלית לצלילה לצור הראל, על עשייה ארוכת שנים בהתנדבות לקידום צלילה לבעלי מוגבלויות, ששיאה בשנה האחרונה, עם הקמת מרכז הצלילה של עמותת אתגרים. יובל האפט, יו"ר ההתאחדות לשעבר, הסביר כי החליט לתרום פרס שנתי ע"ס 10,0000 ₪, שיוענק לאדם שתרם תרומה משמעותית להתאחדות ולענף הצלילה, כדי לעודד צוללים להיות פעילים בענף ולתרום לחיזוק ההתאחדות. גיורא דור, יו"ר ועדת הפרס, ציין כי צור בלט בין המועמדים בעשייתו ובהמלצות החמות שקיבל מצוללים, חניכים ומתנדבים ב"אתגרים". בהמשך הוצג סרטו של איתן נדל, "אנשי המצולות", הסוקר את התפתחות הצלילה בארץ מראשיתה ועד ימים אלה. הסרט הופק ע"י ההתאחדות הישראלית לצלילה לציון שנת ה- 50 להתאחדות. לאחר ההפסקה התקיימה סדרת הרצאות על הצלילה בעתיד. ניר אבני דיבר על מערכות נשימה מתקדמות, כיום ובעתיד, שלומי פלניצקי הציג את הצפוי לנו בתחום ציוד הצלילה, לירון תירוש חשף רעיונות לאתרי צלילה מלאכותיים שעדיין לא קיימים, ודנה ברנד הסבירה איך נביא את דור העתיד אל הצלילה, באמצעות מצגת מותאמת לילדים החושפת בפניהם את עולם הצלילה.
לתמונות מהכנס >
חולצת טריקו קצרה - לוגו 50 שנה
עכשיו בחנות
חולצת טריקו קצרה - לוגו 50 שנה
חולצת טריקו קצרה עם לוגו 50 שנה להתאחדות צבע כחול רויאל מידות S-3XL
לרכישה ולמידע נוסף >
רכישת ביטוח צלילה + תשלום דמי חבר הכל במקום אחד
ביטוח צלילה!
רכישת ביטוח צלילה + תשלום דמי חבר הכל במקום אחד
ההתאחדות הישראלית לצלילה רואה בביטוח הצלילה את אחד מהשירותים החשובים שביכולתה לספק לחברי ההתאחדות. זכרו שכשאתם רוכשים ביטוח צלילה דרך ההתאחדות הישראלים לצלילה אתם תורמים לפיתוח ענף הצלילה
לרכישת ביטוח צלילה או תשלום דמי חבר >
שעון יד מבית  ADI דגם 2506
עכשיו בחנות
שעון יד מבית ADI דגם 2506
גוף השעון עשוי פלדת אל חלד חזקה ועמידה לאורך שנים מנגנון QUARTZ אמין ומדויק רצועת סיליקון שחורה נוחה ונעימה למגע תצוגת שנתות ותאריכון על גבי לוח ניקל שחור שנתות ומחוגים זוהרים בחושך עמיד במים עד 200 מטר קוטר השעון 45 מ"מ
לרכישה ולמידע נוסף >