מוגן באמצעות reCAPTCHA של גוגל פרטיות תנאים
English
שלום אורח, התחבר
תמונת אווירה

הדרכת צלילה

קורס מדריך עוזר ISO 24802-1
קורס מדריך עוזר  ISO 24802-1
קורס מדריך עוזר מהווה שער כניסה לעולם הדרכת הצלילה. במסגרת הקורס מקבל הצולל כלים מתודיים בסיסיים בהעברת תדריך לצלילה ויוסמך לבצע ריענוני צלילה וצלילות היכרות במסגרת פעילות מועדון הצלילה. דרגת מדריך עוזר בהתאחדות הישראלית לצלילה ייחודית בכך שנוסף על הסמכה להעברת ריענונים וצלילות היכרות, מוסמך המדריך גם להעביר את החלק המעשי בקורס כוכב שני.
לפרטים
קורס מדריכים - מדריך צלילה מוסמך ISO 24802-2
קורס מדריכים - מדריך צלילה מוסמך  ISO 24802-2
קורס המדריכים של ההתאחדות הישראלית לצלילה הוא המקיף, המקצועי והיסודי ביותר. הקורס מכשיר את המדריך בהעברת שיעורי מים וכיתה, שליטה והובלה במים, פתרון בעיות וטיפול במצבי חירום. לימודי המתודיקה בקורס הם ברמה גבוהה ביותר, והמשתתפים בקורס זוכים גם להעשרת הידע הכללי והעלאת הרמה בצלילה.
לפרטים
מדריך מתקדם – מדריך קורסי 3 כוכבים (DIVE MASTER)
מדריך מתקדם – מדריך קורסי 3 כוכבים (DIVE MASTER)
המדריך המתקדם מוביל, מכשיר ומסמיך קורס 3 כוכבים – צולל בכיר נחשב לקורס היוקרתי ביותר מבין קורסי הצלילה הספורטיבית ומהווה את שער הכניסה מהצלילה כתחביב לעיסוק מקצועי בהדרכת צלילה.
לפרטים
מדריך מכין
מדריך מכין
המדריך המכין, כשמו כן הוא, מכין את הצוללים המועמדים להדרכה למבחני ההסמכה. במסגרת זו, ילווה את המועמדים בכל שלבי ההכשרה, ילמד אותם את עבודת המדריך – העברת שיעורי כיתה, תדריכים ושיעורי מים ויהווה עבורם דוגמא אישית
לפרטים
מדריך בוחן
מדריך בוחן
דרגה זו מצרפת את המדריך לצוות הכשרת מדריכים של ההתאחדות, ומאפשרת לו להדריך בקורס מדריך עוזר ובקורס מדריכים, להכין מועמדים למבחני מעבר (קרוס אובר) וכן להשתתף כבוחן בתקופות מבחנים.
לפרטים
מדריך בכיר
מדריך בכיר
זוהי דרגת הצלילה הגבוהה ביותר בהתאחדות. הדרישות והתנאים לקבלת דרגה זו הם הגבוהים מסוגם בעולם הצלילה. המדריך הבכיר שותף להכשרה ולהסמכת צוללים בכל הרמות, ועליו לשמש דוגמה אישית, להראות מנהיגות ניהול וארגון ברמה הגבוהה ביותר, ולהיות אחראי לרמת ההדרכה והבטיחות.
לפרטים
קורס הסבה – CROSS OVER – למדריך התאחדות
קורס הסבה – CROSS OVER – למדריך התאחדות
לא מעט ממדריכי הצלילה ביצעו את קורס המדריכים במסגרת ארגון צלילה זר, בארץ או בחו"ל. הרוב המוחלט של מועדוני הצלילה בארץ הנם מועדוני ההתאחדות הישראלית לצלילה, בעיקר בים התיכון, ולכן מדריכים אלו לא יוכלו להשתלב בצורה מלאה בהדרכת צלילה ללא הסבה להתאחדות. קרו גם מקרים בהם הנציגות המקומית של הארגון הזר הפסיקה את פעילותה בארץ ולכן המדריכים שהוסמכו מטעמו לא יכלו עוד להדריך בארץ. מתוך הכרה בדרגתם ובניסיון ההדרכה של מדריכים אלה, מקיימת ההתאחדות קורס הסבה למדריכים, מספר פעמים בשנה במועדוני הים התיכון ובאילת
לפרטים
השתלמות מדריך נייטרוקס
השתלמות מדריך נייטרוקס
השתלמות זו נועדה להכשיר ולהסמיך מדריכי צלילה של ההתאחדות כמדריכי נייטרוקס, על-מנת לאפשר להם להציע הכשרה זו לצוללים אותם הם מכשירים.
לפרטים
השתלמות מדריך צלילה תחרותית
השתלמות מדריך צלילה תחרותית
השתלמות זו נועדה להכשיר ולהסמיך מדריכי צלילה של ההתאחדות כמדריכי צלילה תחרותית, על-מנת לאפשר להם להעביר הכשרה ראשונית בתחום לכלל הצוללים, לשפר את מיומנויות האיזון, השליטה והצלילה החופשית אצל חניכיהם ולהכשיר ספורטאים בתחומים אלה.
לפרטים
חולצת טריקו נוסטלגית!
עכשיו בחנות!
חולצת טריקו נוסטלגית!
חזר למלאי! חולצת טריקו קצרה עם לוגו הדג היהודי צבע לבן מידות 16, S-3XL
לרכישה ולמידע נוסף >
רכישת ביטוח צלילה + תשלום דמי חבר הכל במקום אחד
ביטוח צלילה!
רכישת ביטוח צלילה + תשלום דמי חבר הכל במקום אחד
ההתאחדות הישראלית לצלילה רואה בביטוח הצלילה את אחד מהשירותים החשובים שביכולתה לספק לחברי ההתאחדות. זכרו שכשאתם רוכשים ביטוח צלילה דרך ההתאחדות הישראלים לצלילה אתם תורמים לפיתוח ענף הצלילה
לרכישת ביטוח צלילה או תשלום דמי חבר >