מוגן באמצעות reCAPTCHA של גוגל פרטיות תנאים
English
שלום אורח, התחבר
דף פנימי - תמונת אווירה

אפליקצית מצולות

     

 

מצולות הינה אפליקציית הבית של ההתאחדות הישראלית לצלילה, בעזרתה אנו בוחנים את חניכי קורסי הצלילה השונים. האפליקציה נבנתה ע"י חברת Kimaia, שהמנכ"ל שלה, נדב מנקרמן, הינו מדריך צלילה וותיק בהתאחדות.

בתחילת הדרך שימשה האפליקציה כפלטפורמה לבחינות בלבד, אך עם הזמן היא הולכת וגדלה. אנו עובדים על שימושים נוספים לאפליקציה, וכבר היום ניתן למצוא בה כלים שימושיים עבור כל צולל.

 

להיבחן בעזרת הטלפון החכם

 

תמיד חסר עט....או שהוא מפסיק לכתוב.... ותמיד כשרוצים לתקן תשובה, אז יש יותר מדי קשקושים על הדף. ויש כאלה שמתבלבלים ורושמים את התשובות במקום הלא נכון, או מקשקשים על מחברת הבחינות....גם לנו נמאס מזה.

לכולם יש סמארטפון, ולמי שאין סמארטפון, אפשר להשתמש בסמארטפון של מישהו אחר. כל אחד יכול להיבחן מכל מכשיר, לאחר תהליך קצר של עדכון פרטים מזהים. בסיום המבחן החניך יקבל ציון מיידי ואפשרות לעבור על התשובות השגויות ולהבין מהי התשובה הנכונה.

בעזרת אפליקציית מצולות ניתן גם לבצע מבחני תרגול במהלך הקורס, בכדי להבין מה רמת הידע האמיתית שלנו.

מאחורי הקלעים, למדריך ישנה אפשרות לנתח את תוצאות הבחינות, ובמידה והוא מזהה שנדרשת השלמת ידע (לדוגמה: רוב הקורס טעה באותה שאלה) הוא יאסוף את החניכים ויבצע חזרה ספציפית על החומר הנדרש.

   
  

לא רק מבחנים

 

מצולות היא אפליקציה בפיתוח מתמיד. כבר היום מאפשרת האפליקציה להיכנס למחשבון המאפשר לבצע את כלל החישובים המתמטיים הנחוצים לתכנון צלילת ניטרוקס. נכון, יש לא מעט אפליקציות שעושות את זה, אבל רק מצולות עושה את זה בעברית!

באפליקציה ניתן לשמור תמונות של תעודות הצלילה שלנו, אישורי הביטוח, אישורי בדיקה ויזואלית למיכלי צלילה פרטיים ואין סוף מסמכים נוספים, הנשמרים במקום ייעודי אחד שקשור לצלילה.

 

מה הלאה?

 

טבלת צלילה חכמה ויומן צלילות חכם הם האתגרים הבאים. יש לא מעט אפליקציות לטבלאות וליומני צלילות, אבל אף אחת עדיין לא מוצלחת ממש, ואנשינו ב Kimaia עובדים בימים אלה על כמה רעיונות מעניינים. שווה לעקוב!

 

להורדת האפליקציה, בחר את את חנות האפליקציות שמתיאמה למכשיר שלך

 

 

 

   

    

חולצת טריקו נוסטלגית!
עכשיו בחנות!
חולצת טריקו נוסטלגית!
חזר למלאי! חולצת טריקו קצרה עם לוגו הדג היהודי צבע לבן מידות 16, S-3XL
לרכישה ולמידע נוסף >
רכישת ביטוח צלילה + תשלום דמי חבר הכל במקום אחד
ביטוח צלילה!
רכישת ביטוח צלילה + תשלום דמי חבר הכל במקום אחד
ההתאחדות הישראלית לצלילה רואה בביטוח הצלילה את אחד מהשירותים החשובים שביכולתה לספק לחברי ההתאחדות. זכרו שכשאתם רוכשים ביטוח צלילה דרך ההתאחדות הישראלים לצלילה אתם תורמים לפיתוח ענף הצלילה
לרכישת ביטוח צלילה או תשלום דמי חבר >