מוגן באמצעות reCAPTCHA של גוגל פרטיות תנאים
English
שלום אורח, התחבר
תמונת אווירה

חנות

שלום אורח, התחבר

פיזיקה ופיזיולוגיה לצוללים - מהדורה חדשה

מחיר לצרכן75 ₪
מחיר לחבר60 ₪

דורות של צוללים בכירים ומדריכי צלילה התחנכו והתמקצעו בזכות סדרת הספרות המקצועית של ההתאחדות הישראלית לצלילה, שהיוותה ומהווה גם היום את מקור הידע הרחב ביותר בנושאי צלילה בשפה העברית.

המהדורה הראשונה של ספר זה נכתבה בשנת 1989 ע"י עודד בן שפרוט - מדריך בכיר של ההתאחדות הישראלית לצלילה, שמדריכים רבים נוהגים לצטט את האמירות משעשעות ששזר בין עמודי הספר שעוסק בנושא רציני מאוד - פיזיולוגיה ורפואת צלילה.

מאז המהדורה הראשונה ועד היום נערכו מחקרים רבים בתחום רפואת הצלילה, המידע נעשה זמין יותר בזכות האינטרנט והצוללים (גם אם לא כולם יודו בכך) נעשו הרבה יותר סקרנים וצמאים לידע. היות והחלטנו להוציא סדרת ספרים מחודשת, הגיע גם תורו של ספר זה. כבר בתחילת העבודה הבנו שלא תהיה זו מהדורה חדשה, אלא ספר חדש, שיכלול בתוכו חלקים מהספר הקודם. הוספנו נושאים שלטעמנו היו חסרים, ערכנו מחדש נושאים קיימים, הפקנו איורים מפורטים שיסייעו לקורא להבין תהליכים פיזיקליים ופיזיולוגיים ושילבנו עדכונים של תוצאות מחקרים חדשים מן השנים האחרונות. התוצאה הסופית לפניכם.

הספר - פיזיקה ופיזיולוגיה לצוללים מצטרף למהדורות החדשות של "דקומפרסיה" ו"קשר עין", אליהן יצטרפו בשנים הקרובות מהדורות חדשות לסדרת ספרי העיון וההדרכה של ההתאחדות הישראלית לצלילה, ששמה לה למטרה לקדם את ענף הצלילה הספורטיבית בישראל גם ע"י הרחבת הידע הקיים בקרב הצוללים.

למרות שספר זה יועד במקור לצולל המעוניין להתקדם במסלול להדרכת הצלילה, כל צולל סקרן המעוניין להרחיב את ידיעותיו ימצא בו אוצר של ידע שהבנתו ויישומו יהפכו אותו לצולל טוב ובטוח יותר ובהמשך הדרך, אולי גם למדריך צלילה טוב יותר.

 

לחץ על הקישור להורדת הפרק מיון רפואי לצלילה שנוסף למהדורה החדשה.

 

המחיר במבצע!

פיזיקה ופיזיולוגיה לצוללים - מהדורה חדשה פיזיקה ופיזיולוגיה לצוללים - מהדורה חדשה #2 פיזיקה ופיזיולוגיה לצוללים - מהדורה חדשה #3 פיזיקה ופיזיולוגיה לצוללים - מהדורה חדשה #4 פיזיקה ופיזיולוגיה לצוללים - מהדורה חדשה #5