מוגן באמצעות reCAPTCHA של גוגל פרטיות תנאים
English
שלום אורח, התחבר
דף פנימי - תמונת אווירה

לצלול אל המסתורין - העולם המופלא של חסרי החוליות הימיים

ספר חדש ומרהיב מאת ד"ר רמי קליין 

הכניסה אל העולם התת-ימי היא חוויה אסתטית מיוחדת במינה ומסתורית. כל צלילה במרחבי האוקיינוסים מזמנת מפגש עם העולם המופלא של חסרי החוליות הימיים.אין ספור צורות, צבעים ואסטרטגיות חיים מאפיינים אותם. הם התפתחו במהלך מיליוני שנות אבולוציה באוקיינוסים קרים וחמים ופיתחו מנגנונים מופלאים כדי לשרוד בסביבתם הטבעית.

 

הספר "לצלול אל המסתורין" מיועד לתלמידים, סטודנטים ושוחרי הצלילה והטבע הימי והוא חושף את צפונותיו של עולם עשיר, צבעוני, נסתר וסמוי מן העין. הספרכולל טקסט ביולוגי ואקולוגי המתאר את תכונותיהם של חסרי החוליות ואת מאפייני החיים שלהם על פי הקבוצות הסיסטמאתיות. הוא מלווה ב- 380 צילומים תת-ימיים צבעוניים ומרהיבים מרחבי העולם, 45 איורים המתארים מבנים מיוחדים ותכונות גוף אופייניות וכן תרשימי עזר ומילון מושגים. 

 

ד"ר רמי קליין הוא ביולוג ימי וצלם תת-ימי, מרצה בכיר בבית הספר למדעי הים במכמורת של המרכז האקדמי רופין ומפרסם מאמרים וספרים בנושא. בין ספריו הקודמים: שונית האלמוגים ומעבר לאופק הכחול.


לרכישת הספר נא ליצור קשר עם ד"ר רמי קליין. טלפון: 0546237217 דוא"ל: info@ramyklein.co.il
אתר אינטרנט: www.ramyklein.co.il

 

חולצת טריקו נוסטלגית!
עכשיו בחנות!
חולצת טריקו נוסטלגית!
חזר למלאי! חולצת טריקו קצרה עם לוגו הדג היהודי צבע לבן מידות 16, S-3XL
לרכישה ולמידע נוסף >
רכישת ביטוח צלילה + תשלום דמי חבר הכל במקום אחד
ביטוח צלילה!
רכישת ביטוח צלילה + תשלום דמי חבר הכל במקום אחד
ההתאחדות הישראלית לצלילה רואה בביטוח הצלילה את אחד מהשירותים החשובים שביכולתה לספק לחברי ההתאחדות. זכרו שכשאתם רוכשים ביטוח צלילה דרך ההתאחדות הישראלים לצלילה אתם תורמים לפיתוח ענף הצלילה
לרכישת ביטוח צלילה או תשלום דמי חבר >