מוגן באמצעות reCAPTCHA של גוגל פרטיות תנאים
English
שלום אורח, התחבר
דף פנימי - תמונת אווירה

באתי, ראיתי - צללתי! 2012

מבצע "באתי, ראיתי – צללתי, 2012" יוצא לדרך, והפרסים מחכים!

  

נוסעים לצלול במקום אקזוטי ומעניין, או אפילו כאן מול הבית וזכרתם לקחת אתכם את הדג הישראלי, סמל ההתאחדות? צלמו אותו עם דג *אמיתי* ותוכלו לזכות בביטוח צלילה וחברות בהתאחדות בחינם, לשנה!

כיצד משתתפים:

מצלמים תמונה (מתחת למים) שמופיע בה לוגו ההתאחדות ביחד עם דג *אמיתי* ושולחים אלינו לכתובת הדואל tidf@diving.org.il בליווי טקסט קצר שמספר את הסיפור (פסקה או שתיים יספיקו). כותרת הדואל שתשלחו צריכה להיות: "באתי, ראיתי – צללתי".


אתם מוזמנים לקבל מאיתנו מדבקות עם לוגו ההתאחדות – הדג הישראלי לצורך העניין, וכמובן שגם כובע, חולצה או דגל ההתאחדות גם תופסים.

התמונות יועלו באתר ההתאחדות בבלוג "באתי, ראיתי – צללתי". תמונה (וטקסט) שמפגישה את הדג הישראלי עם דג אחר בצורה משכנעת ומשעשעת (לפי שיקול דעתנו) תזכה את בעליה בחברות וביטוח לשנה חינם, ללא הגרלה. 
  

חשוב לציין:

1. שליחת תמונה לתחרות מהווה אישור מצד השולח לכך שהזכויות לצילום ולפרסומו בידיו, וכן שהאחריות לגבי זכויות יוצרים וכל תביעה בגין פרסום התמונה באחריותו בלבד, ושהוא מאשר להתאחדות הישראלית לצלילה לפרסם את התמונה באתר, בניוזלטר, בעמוד הפייסבוק, במגזין ובכל מקום שתמצא לנכון.
2. לאחר הצילום אנא ודאו שהמדבקה לא נשארת מתחת למים או בכל מקום שלא נהוג להשאיר בו מדבקות או ניירות.
3. אין להציק או להזיז בעלי חיים לטובת הצילום, ולא להפריע להם בשום צורה!

 

כניסה לבלוג: באתי, ראיתי – צללתי

 

* ההתאחדות הישראלית לצלילה רשאית להפסיק את המבצע בכל עת, ללא הודעה מוקדמת 

** הזכאות לפרס היא לפי שיקול הנהלת האתר וההתאחדות בלבד, זכאי יהיה רק מי שההגשה שלו רצינית וראויה, אינה פוגענית ומתאימה לתכני ההתאחדות הישראלית לצלילה.

 

חולצת טריקו נוסטלגית!
עכשיו בחנות!
חולצת טריקו נוסטלגית!
חזר למלאי! חולצת טריקו קצרה עם לוגו הדג היהודי צבע לבן מידות 16, S-3XL
לרכישה ולמידע נוסף >
רכישת ביטוח צלילה + תשלום דמי חבר הכל במקום אחד
ביטוח צלילה!
רכישת ביטוח צלילה + תשלום דמי חבר הכל במקום אחד
ההתאחדות הישראלית לצלילה רואה בביטוח הצלילה את אחד מהשירותים החשובים שביכולתה לספק לחברי ההתאחדות. זכרו שכשאתם רוכשים ביטוח צלילה דרך ההתאחדות הישראלים לצלילה אתם תורמים לפיתוח ענף הצלילה
לרכישת ביטוח צלילה או תשלום דמי חבר >