מוגן באמצעות reCAPTCHA של גוגל פרטיות תנאים
English
שלום אורח, התחבר
דף פנימי - תמונת אווירה

באתי, ראיתי – צללתי

מבצע "באתי, ראיתי – צללתי" יוצא לדרך, והפרסים מחכים!

  

נוסעים לצלול במקום אקזוטי ומעניין, או אפילו כאן מול הבית? יש לכם תמונה שמספרת סיפור?
אם זכרתם לקחת אתכם את "הדג הישראלי" על מדבקה של ההתאחדות הישראלית לצלילה והספקתם להשחיל אותו לתוך הצילום שלכם לפני שלחצתם על ההדק – אתם עומדים לזכות בספארי צלילות לסיני!

 

כיצד משתתפים:

מצלמים תמונה, מעל או מתחת למים, שמספרת סיפור של אתר צלילה ייחודי, מקום מרתק או מקרה שקרה (וקשור בצלילה, כמובן) ושולחים אלינו לכתובת הדואל tidf@diving.org.il בליווי טקסט קצר שמספר את הסיפור (פסקה או שתיים יספיקו). כותרת הדואל שתשלחו צריכה להיות: "באתי, ראיתי – צללתי".
אה, כמעט שכחנו – חובה שיהיה לוגו ההתאחדות בתוך הצילום שלכם (ולשם כך אתם מוזמנים לקבל מאיתנו מדבקות עם לוגו ההתאחדות – הדג הישראלי).
התמונות יועלו באתר ההתאחדות בבלוג "באתי, ראיתי – צללתי". תמונה (וטקסט) שלטעמנו "עושה כבוד" לדג הישראלי, או מגלה לו מראות ומקומות שלא פגש קודם לכן, תזכה את בעליה בחברות וביטוח לשנה חינם, ללא הגרלה. בתאריך 1/12/11 נפרסם את הצילום הזוכה, שיזכה את השולח בספארי צלילות בסיני!

  

חשוב לציין:

1. שליחת תמונה לתחרות מהווה אישור מצד השולח לכך שהזכויות לצילום ולפרסומו בידיו, וכן שהאחריות לגבי זכויות יוצרים וכל תביעה בגין פרסום התמונה באחריותו בלבד, ושהוא מאשר להתאחדות הישראלית לצלילה לפרסם את התמונה באתר, בניוזלטר, בעמוד הפייסבוק, במגזין ובכל מקום שתמצא לנכון.
2. לאחר הצילום אנא ודאו שהמדבקה לא נשארת מתחת למים או בכל מקום שלא נהוג להשאיר בו מדבקות או ניירות.

 

כניסה לבלוג: באתי, ראיתי – צללתי

 

 

         צילום: דודי ויינר

חולצת טריקו נוסטלגית!
עכשיו בחנות!
חולצת טריקו נוסטלגית!
חזר למלאי! חולצת טריקו קצרה עם לוגו הדג היהודי צבע לבן מידות 16, S-3XL
לרכישה ולמידע נוסף >
רכישת ביטוח צלילה + תשלום דמי חבר הכל במקום אחד
ביטוח צלילה!
רכישת ביטוח צלילה + תשלום דמי חבר הכל במקום אחד
ההתאחדות הישראלית לצלילה רואה בביטוח הצלילה את אחד מהשירותים החשובים שביכולתה לספק לחברי ההתאחדות. זכרו שכשאתם רוכשים ביטוח צלילה דרך ההתאחדות הישראלים לצלילה אתם תורמים לפיתוח ענף הצלילה
לרכישת ביטוח צלילה או תשלום דמי חבר >