מוגן באמצעות reCAPTCHA של גוגל פרטיות תנאים
English
שלום אורח, התחבר
תמונת אווירה

הרצאת ZOOM: "מעינות חיים בים המוות"- צלילות ומחקרים בים המלח

ים המלח הינו אחד ממקווי המים המלוחים בעולם. העדר הצמחיה והדגה האופיניים לאגמים וימים מלוחים פחות, זיכו אותו בשמו הלועזי, ים המוות - The Dead Sea. יחד עם זאת כבר קרוב למאה שנים, מאמצע שנות השלושים של המאה הקודמת, אנו יודעים שישנם מיקרואורגניזמים רבים שמוצאים את ביתם בים המלח. ואם יש חיים, יש מי שרוצה לחקור אותם. ולפעמים בכדי ללמוד על הקורה במים, צריך להרטיב את הראש. כך, בין 2009 ל-2014 יצא לי לצבור למעלה מ-100 צלילות מחקר בים המלח. בהרצאתי אספר לכם על הקשר בין סדום ועמורה וחיידקי ים המלח, אשתף אתכם בחווית הצלילה והנוף התת מימי, אספר לכם על כמה מן התגליות שלנו מן האגם ולמה יש עוד הרבה לחקור.

 

דני יונסקו, הינו בוגר המחזור הרביעי של המכללה הימית בישראל. הוא השלים את לימודי המסטר והדוקטורט שלו באוניברסיטה העברית ב-2009 והמשיך מייד אחר כך לבתר-דוקטורט במכון מקס-פלאנק למיקרוביולוגיה ימית בברמן שבגרמניה. הוא צולל מאז 1995 ובין 2000-2003 עבד כמדריך במועדון אוקטופוס (דוגית אוקטופוס) בתל-אביב. כיום דני עובד כחוקר במכון ליבניץ לאקולוגיית מים מתוקים הממוקם כל גדות אגם שטכלין (Stechlin) שצפונית לברלין. הוא מתעסק בעיקר בגנטיקה של חיידקים מימיים מסביבות מים מתוקים ומלוחים כאחד. 

תאריך 27.08.2020   יום חמישי   שעה 21:00-22:00
גוף מארגן ההתאחדות הישראלית לצלילה
מרצה/מנחה דני יונסקו

אירועים קרובים

אין אירועים נוספים בקרוב...
חולצת טריקו נוסטלגית!
עכשיו בחנות!
חולצת טריקו נוסטלגית!
חזר למלאי! חולצת טריקו קצרה עם לוגו הדג היהודי צבע לבן מידות 16, S-3XL
לרכישה ולמידע נוסף >
רכישת ביטוח צלילה + תשלום דמי חבר הכל במקום אחד
ביטוח צלילה!
רכישת ביטוח צלילה + תשלום דמי חבר הכל במקום אחד
ההתאחדות הישראלית לצלילה רואה בביטוח הצלילה את אחד מהשירותים החשובים שביכולתה לספק לחברי ההתאחדות. זכרו שכשאתם רוכשים ביטוח צלילה דרך ההתאחדות הישראלים לצלילה אתם תורמים לפיתוח ענף הצלילה
לרכישת ביטוח צלילה או תשלום דמי חבר >