מוגן באמצעות reCAPTCHA של גוגל פרטיות תנאים
English
שלום אורח, התחבר
תמונת אווירה

הרצאת ZOOM: דקומפרסיה וטיפול בתא לחץ

העולם התת מימי ריתק את המין האנושי מאז ומעולם. תמונות של צוללנים מתועדות בתרבויות משחר ימי ההיסטוריה (אלכסנדר מוקדון בפעמון צלילה לחופי צור, צוללנים אשורים עם מתקן שנראה כמו מיכל צלילה ועוד). מזה מספר שנים שאנו עדים לצבירת פופולאריות של תחביב זה. מספר הצוללנים והצלילות הולך ועולה ועימו למרבה הצער, גם מספר תאונות הצלילה.

בין שמדובר בצלילה ספורטיבית -צלילה לעומק 40 מטרים וללא דקומפרסיה שמשמעה שתמיד יש לצולל גישה ישירה לפני המים או טכנית- צלילה הדורשת מהצולל רמת צלילה גבוהה מאוד אותה המאפשרת צלילה לעומקים עמוקים יותר ושהיות ממושכות יותר תוך שימוש בתערובות גזים שונות (שילוב מיכלים או מערכות סגורות) או כל סוג צלילה אחר קיימים סיכונים בריאותיים בעיקר במיקרים של חריגה מכללי הבטיחות.

אחת מסכנות הצלילה הנפוצות הינה מחלת הדקומפרסיה DCS עליה נדבר במפגש- נפרט מהי המחלה ומהם סוגיה השונים, כיצד היא מתרחשת וכמובן מה מקומו של תא הלחץ והרפואה ההיפרבארית בטיפול בה.

תאריך 09.06.2020   יום שלישי   שעה 21:00-22:00
גוף מארגן ההתאחדות הישראלית לצלילה
מרצה/מנחה ד"ר רם ז"ק

אירועים קרובים

תאריך 06.12.2022   יום שלישי    שעה 18:00-22:00    מרצה/מנחה דר' יאיר ברק
חולצת טריקו נוסטלגית!
עכשיו בחנות!
חולצת טריקו נוסטלגית!
חזר למלאי! חולצת טריקו קצרה עם לוגו הדג היהודי צבע לבן מידות 16, S-3XL
לרכישה ולמידע נוסף >
רכישת ביטוח צלילה + תשלום דמי חבר הכל במקום אחד
ביטוח צלילה!
רכישת ביטוח צלילה + תשלום דמי חבר הכל במקום אחד
ההתאחדות הישראלית לצלילה רואה בביטוח הצלילה את אחד מהשירותים החשובים שביכולתה לספק לחברי ההתאחדות. זכרו שכשאתם רוכשים ביטוח צלילה דרך ההתאחדות הישראלים לצלילה אתם תורמים לפיתוח ענף הצלילה
לרכישת ביטוח צלילה או תשלום דמי חבר >