מוגן באמצעות reCAPTCHA של גוגל פרטיות תנאים
English
שלום אורח, התחבר
דף פנימי - תמונת אווירה

RED SEA ECO FESTIVAL

אירוע קהילתי להעלאת המודעת לשמירה על הים ולקידום שיתוף הפעולה והשלום בין מדינות מפרץ אילת

 

RED SEA ECO FESTIVAL הינו אירוע ראשון מסוגו המתקיים בעיר אילת, זו השנה הראשונה.


הפסטיבל יתקיים בתאריכים 19-21.09.2019 כחלק מיום ניקיון האוקיינוסים הבין לאומי, יום השלום הבין לאומי ויום ניקיון החופים הבין לאומי אשר מתרחשים גם הם בימים אלה.
מטרת האירוע היא לעורר מודעות בקרב הציבור הרחב, על השפעת האדם על הסביבה. וזאת באמצעות יצירת חיבור בין קהילת אנשי הים במדינות השוכנות בראש מפרץ אילת תוך חיזוק שיתוף הפעולה והשלום עמם, דרך עשייה סביבתית ותרבותית משותפת.
כיום, קיימת בעיית זיהום חמורה ברחבי הים בכל העולם, בעיה המשפיעה על כל חי ועל תושבי כדור הארץ. חלק ניכר מזיהום הסביבה, מקורו משימוש בכלי פלסטיק חד-פעמיים, אשר מוצאים את דרכם גם לים. כיום משייטים באוקיאנוסים ובימים יותר מחמישה טריליון חלקיקי פלסטיק, במשקל של 269 אלף טון. כ-90 אחוז מהפסולת הימית, עד-כי החוקרים מסכימים, כי פסולת הפלסטיק היא אחת הבעיות האקולוגיות החמורות ביותר, הפוגעת במאות אלפי בעלי-חיים בשנה. מחקרים מניחים, כי כבר ב-2050 יכילו האוקיאנוסים יותר חלקיקי פלסטיק מאשר יצורים חיים. מציאות שאנו, מפיקי האירוע, אנשי קהילת הים האדום, לא מוכנים לקבל.
חברי ההפקה – מועדוני הצלילה מרינה דייברס וצלילוּּת, ''עמותת ים ומדבר אילת'', WeSea , החברה להגנת הטבע ורשות הטבע והגנים, יחד עם עיריית אילת, עובדים בהתנדבות מלאה כדי לקדם את הנושאים הסביבתיים לקדמת הבמה והשיח האזורי והאילתי
כחלק מהפעילות הקהילתית היפה שנעשית אפשר לראות כיצד גופים שונים עולים מעל לתחרות היום יומית בענף הצלילה כדי לקדם את נושא השמירה על הסובב הימי. לדומגא מועדוני הצלילה צלילוּת ומרינה דייברס בהפקת הפסטיבל.
ההתאחדות הישראלית לצלילה ו-SSI תומכים רבות באירוע ומלווים את הפעילות הסביבתית הנעשית בים תיכון ובים סוף כאחד.


בתוכנית:

 

 

 

ביום שישי בשעה 11:00 נתכנת כל מועדוני הצלילה באילת לצלילת ניקיון משותפת היסטורית.
במבצע נקיון זה ישתתפו כ 500 צוללים אשר ינקו את מפרץ אילת.

 

 

חולצת טריקו נוסטלגית!
עכשיו בחנות!
חולצת טריקו נוסטלגית!
חזר למלאי! חולצת טריקו קצרה עם לוגו הדג היהודי צבע לבן מידות 16, S-3XL
לרכישה ולמידע נוסף >
רכישת ביטוח צלילה + תשלום דמי חבר הכל במקום אחד
ביטוח צלילה!
רכישת ביטוח צלילה + תשלום דמי חבר הכל במקום אחד
ההתאחדות הישראלית לצלילה רואה בביטוח הצלילה את אחד מהשירותים החשובים שביכולתה לספק לחברי ההתאחדות. זכרו שכשאתם רוכשים ביטוח צלילה דרך ההתאחדות הישראלים לצלילה אתם תורמים לפיתוח ענף הצלילה
לרכישת ביטוח צלילה או תשלום דמי חבר >