מוגן באמצעות reCAPTCHA של גוגל פרטיות תנאים
English
שלום אורח, התחבר
תמונת אווירה

קורסי בדיקת מיכלים PSI-PCI

ארגון PCI-PSI) Professional Scuba Inspectors) פועל מאז 1982 ביותר מ-10 מדינות. תחת פעילותו מבוצעים מאות קורסי בודקי מיכלים אשר מכשירים אלפי בודקי מיכלים מידי שנה בכל העולם. תוכניות ההכשרה של PSI נחשבות לאיכותיות ביותר ומוכרות ע"י ארגוני הצלילה השונים, יצרני מיכלי צלילה וגופים כגון UD DOT, CGA, שירותי הכבאות, הצי האמריקאי, NASA ועוד.

תוכנית ההכשרה של PSI הינה התוכנית היחידה להכשרת בודקים ויזואליים שמאושרת ע"י הרשות לצלילה ספורטיבית

קורס בודק מיכלים PSI/PCI Visual Cylinder Inspector
קורס בודקי מיכלי צלילה נועד לקדם את הבטיחות בטיפול ואחזקה של מיכלי צלילה ומיכלי לחץ גבוה בכלל.  קורס זה מבוצע בהתאם לתוכנית הכשרה של חברת PSI האמריקאית, הידועה כיום גם בשם PSI-PCI. הקורס נועד להכשיר בודקים ויזואליים בטכניקות בדיקה נכונות של מיכלי לחץ גבוה, שיאפשרו זיהוי של ליקויים שונים העלולים להוביל להתדרדרות מצבו עד לכדי פסילה או חס וחלילה לתאונה של פיצוץ מיכל בלחץ גבוה.
לפרטים
קורס טכנאי ברזים PSI-PCI Valve Repair Technician
ברזי מיכלי הצלילה הם אולי פריט ציוד הצלילה המוזנח ביותר. רוב היצרנים אינם מכשירים טכנאים לטיפול בברזים ולכן קורס VRT של PSI-PCI הינו כנראה קורס הטכנאים היחיד שמכשיר טכנאי ציוד צלילה לטיפול בברזי מיכלי הצלילה.
לפרטים
קורס טכנאי ניקוי מיכלים לחמצן PSI-PCI OCCT
לפרטים
חולצת טריקו נוסטלגית!
עכשיו בחנות!
חולצת טריקו נוסטלגית!
חזר למלאי! חולצת טריקו קצרה עם לוגו הדג היהודי צבע לבן מידות 16, S-3XL
לרכישה ולמידע נוסף >
רכישת ביטוח צלילה + תשלום דמי חבר הכל במקום אחד
ביטוח צלילה!
רכישת ביטוח צלילה + תשלום דמי חבר הכל במקום אחד
ההתאחדות הישראלית לצלילה רואה בביטוח הצלילה את אחד מהשירותים החשובים שביכולתה לספק לחברי ההתאחדות. זכרו שכשאתם רוכשים ביטוח צלילה דרך ההתאחדות הישראלים לצלילה אתם תורמים לפיתוח ענף הצלילה
לרכישת ביטוח צלילה או תשלום דמי חבר >