מוגן באמצעות reCAPTCHA של גוגל פרטיות תנאים
English
שלום אורח, התחבר
תמונת אווירה

צלילה טכנית

קורס INTRO TO TECH DIVING
קורס INTRO TO TECH DIVING
קורס היכרות עם צלילה טכנית INTRO TO TECH DIVING הכשרת צולל טכני מתחלקת לשני חלקים. בחלק הראשון - הוא הקורס הזה - לומדים את המיומנויות הדרושות לצלילה טכנית. כאשר החניך שולט במיומנויות האלה, ממשיכים לקורס הבא ובו צלילות הדקומפרסיה. השיטה הזו מאפשרת לבנות ולבסס את הידע הנרכש באופן הדרגתי.
לפרטים
קורס צולל טכני שני כוכבים
קורס צולל טכני שני כוכבים
הקורס השני בסדרת ההכשרה לצלילה טכנית בהתאחדות הישראלית לצלילה מכשיר את הצולל לבצע צלילות דקומפרסיה. לאחר שהצולל עבר את הקורס הבסיסי והגיע לרמת מיומנות גבוהה בתפעול ציוד הצלילה, איזון, פתרון תקלות ומצבי חירום מתחת למים ניתן להתקדם ולבצע צלילות דקומפרסיה בצורה בטוחה. את קורס הצולל הטכני ניתן לבצע בשני מודולים: 1. מודול צולל טכני. 2. מודול צולל טכני נורמוקסי. הקורס בנוי כך שניתן לבצע אותו בשני קורסים נפרדים או בקורס אחד רצוף שכולל את שני המודולים.
לפרטים
השתלמות 2 סטייג'ים - צולל נורמוקסי מתקדם
השתלמות 2 סטייג’ים - צולל נורמוקסי מתקדם
קורס זה הינו השתלמות ביניים בין קורס צולל טכני נורמוקסי לצולל טרימיקס אשר בא לענות על הצורך של צולל טכני נורמוקסי להאריך את זמן התחתית או זמני הדקו' ע"י הוספת מיכל סטייג' נוסף.
לפרטים
קורס צולל טרימיקס - TRIMIX TECH DIVER
קורס צולל טרימיקס -  TRIMIX TECH DIVER
הקורס השלישי בסדרת ההכשרה לצלילה טכנית בהתאחדות הישראלית לצלילה מכשיר את הצולל לבצע צלילות דקומפרסיה ללא מגבלת זמן ועומק. לאחר שהצולל עבר את הקורס השני והגיע לרמת מיומנות בתכנון וביצוע צלילת דקומפרסיה הדורשת משמעת ויכולת צלילה גבוהים יכול הולל להתקדם לרמה של שימוש בתערובות נשימה היפוקסיות.
לפרטים
קורס אוניות טבועות טכני
קורס אוניות טבועות טכני
קורס צלילת חדירה לאוניה טבועה מתקדם, מיועד לצוללים טכניים אשר רוצים לרכוש ידע בצלילות חדירה לכלי שייט טבועים. הקורס הינו קורס חדירה ללא הגבלה לאוניה טבועה עם תקרה קשה ותקרת דקומפרסיה.
לפרטים
חולצת טריקו נוסטלגית!
עכשיו בחנות!
חולצת טריקו נוסטלגית!
חזר למלאי! חולצת טריקו קצרה עם לוגו הדג היהודי צבע לבן מידות 16, S-3XL
לרכישה ולמידע נוסף >
רכישת ביטוח צלילה + תשלום דמי חבר הכל במקום אחד
ביטוח צלילה!
רכישת ביטוח צלילה + תשלום דמי חבר הכל במקום אחד
ההתאחדות הישראלית לצלילה רואה בביטוח הצלילה את אחד מהשירותים החשובים שביכולתה לספק לחברי ההתאחדות. זכרו שכשאתם רוכשים ביטוח צלילה דרך ההתאחדות הישראלים לצלילה אתם תורמים לפיתוח ענף הצלילה
לרכישת ביטוח צלילה או תשלום דמי חבר >