מוגן באמצעות reCAPTCHA של גוגל פרטיות תנאים
English
שלום אורח, התחבר
דף פנימי - תמונת אווירה

אפליקצית מצולות

  

מצולות הינה אפליקציית הבית של ההתאחדות הישראלית לצלילה, בעזרתה אנו בוחנים את חניכי קורסי הצלילה השונים. האפליקציה נבנתה ע"י חברת Kimaia, שהמנכ"ל שלה, נדב מנקרמן, הינו מדריך צלילה וותיק בהתאחדות.

בתחילת הדרך שימשה האפליקציה כפלטפורמה לבחינות בלבד, אך עם הזמן היא הולכת וגדלה. אנו עובדים על שימושים נוספים לאפליקציה, וכבר היום ניתן למצוא בה כלים שימושיים עבור כל צולל.

 

להיבחן בעזרת הטלפון החכם

 

תמיד חסר עט....או שהוא מפסיק לכתוב.... ותמיד כשרוצים לתקן תשובה, אז יש יותר מדי קשקושים על הדף. ויש כאלה שמתבלבלים ורושמים את התשובות במקום הלא נכון, או מקשקשים על מחברת הבחינות....גם לנו נמאס מזה.

לכולם יש סמארטפון, ולמי שאין סמארטפון, אפשר להשתמש בסמארטפון של מישהו אחר. כל אחד יכול להיבחן מכל מכשיר, לאחר תהליך קצר של עדכון פרטים מזהים. בסיום המבחן החניך יקבל ציון מיידי ואפשרות לעבור על התשובות השגויות ולהבין מהי התשובה הנכונה.

בעזרת אפליקציית מצולות ניתן גם לבצע מבחני תרגול במהלך הקורס, בכדי להבין מה רמת הידע האמיתית שלנו.

מאחורי הקלעים, למדריך ישנה אפשרות לנתח את תוצאות הבחינות, ובמידה והוא מזהה שנדרשת השלמת ידע (לדוגמה: רוב הקורס טעה באותה שאלה) הוא יאסוף את החניכים ויבצע חזרה ספציפית על החומר הנדרש.

   
  

לא רק מבחנים

 

זה נכון שבמקור היא תוכננה להוות רק פלטפומה לבביצוע מבחנים עיוניים בקורסי הצלילה, אבל בעקבות ההצלחה, החלטנו להוסיף לה את כל הכלים הדרושים לניהול חיו של הצולל -  יומן צלילות, טבלת דקומפרסיה חכמה!, מחשבונים המאפשרים לבצע את כלל החישובים המתמטיים הנחוצים לתכנון צלילת ניטרוקס, צריכת אוויר ועוד. נכון, יש לא מעט אפליקציות שעושות את זה, אבל רק מצולות עושה את זה בעברית! (וגם באנגלית).

לאחר רישום לאפליקציה ניתן לעקוב אחר תוקף ביטוח הצלילה (בתנאי שאתה חבר התאחדות) לשמור תמונות של תעודות הצלילה שלנו, אישורי הביטוח, אישורי בדיקה ויזואלית למיכלי צלילה פרטיים ואין סוף מסמכים נוספים, הנשמרים במקום ייעודי אחד שקשור לצלילה.

 

כל הזמן יוצאים עדכונים 

מצולות היא אפליקציה בפיתוח מתמיד ומאז עלייתה לאוויר נוספו לה פונקציות שונות, אחת המעניינות היא מערכת "דיווח תצפיות" תוצר של שיתוף פעולה בין ביולוגים ימיים מהאקדמיה לקבילת הצוללים. המערכת מאפרת לצולל לדווח בסיום הצלילה איזה (וכמה) בעלי חיים ימיים הוא פגש במהלך הצלילה, שילוב של נתון זה, יחד עם נתונים נוספים כמו מיקום הצלילה, תאריך הצלילה, שעת הצלילה ועוד נאספים לכדיע מסד נתונים אדים שיסייע לחוקרים ימיים להבין מגמות והשפעות שונות על החיים בים - קוראים לזה מדע אזרחי וונשמח אם תיקחו חלק.

בימים אלה אנו עובדים על כמה רעיונות מעניינים. תוודאו שהורדת את העדכון האחרון ביותר. והכי חשוב - אתם, הצוללים. אם יש לכם רעיונות, הערות או שאתם מעוניינים בתמיכה טכנית, פנו אלינו בהודעת WhatsApp או במייל 

 

 

 

 

 

   

    

חולצת טריקו נוסטלגית!
עכשיו בחנות!
חולצת טריקו נוסטלגית!
חזר למלאי! חולצת טריקו קצרה עם לוגו הדג היהודי צבע לבן מידות 16, S-3XL
לרכישה ולמידע נוסף >
רכישת ביטוח צלילה + תשלום דמי חבר הכל במקום אחד
ביטוח צלילה!
רכישת ביטוח צלילה + תשלום דמי חבר הכל במקום אחד
ההתאחדות הישראלית לצלילה רואה בביטוח הצלילה את אחד מהשירותים החשובים שביכולתה לספק לחברי ההתאחדות. זכרו שכשאתם רוכשים ביטוח צלילה דרך ההתאחדות הישראלים לצלילה אתם תורמים לפיתוח ענף הצלילה
לרכישת ביטוח צלילה או תשלום דמי חבר >