מוגן באמצעות reCAPTCHA של גוגל פרטיות תנאים
English
שלום אורח, התחבר
תמונת אווירה

התמחויות DAN

למה לבחור בקורס DAN?
קורסי DAN מפותחים על ידי צוות של מומחים רפואיים וחינוכיים.

חלק מהקורסים פותחו במיוחד לצוללים או למצילים ים/בריכה, בעוד שאחרים כמו קורס החייאה בסיסי (BLS) ועזרה ראשונה מיועדים לקהל רחב יותר.
בנוסף, פיתחנו תוכניות ספציפיות לאנשי מקצוע רפואיים כדי לעזור להם להבין טוב יותר את רפואת הצלילה וכיצד להגיב למצב חירום צלילה.

החייאה בסיסית DAN BLSD
החייאה בסיסית  DAN BLSD
בקורס "החייאה בסיסית" של DAN תקבלו את הכלים למתן מענה יעיל וטיפול נכון בפציעות מסכנות חיים. הקורס הנו קורס החייאה בסיסית, בדומה לזה המועבר ע"י ארגוני רפואת החירום השונים בארץ, אולם יתרונו עבור הצולל הוא בכך שהוא מועבר ע"י מדריכי צלילה בעלי ידע נוסף בתחום תאונות הצלילה.
לפרטים
מתן חמצן DAN Oxygen Provider
מתן חמצן    DAN Oxygen Provider
נשימת חמצן הינה העזרה ראשונה היעילה ביותר לנפגעי תאונות צלילה. קורס מתן חמצן (מתן עזרה ראשונה בחמצן לצולל שנפגע) מיועד להכשיר צוללים בכל הרמות וכן את העוסקים בתחום הצלילה שאינם צוללים (צוות מועדון צלילה, משיטי סירת צוללים וכו') בזיהוי סימנים וסימפטומים של תאונות ומחלות צלילה ומתן עזרה ראשונה בחמצן, תוך כדי הפעלה וניהול צוותי הסיוע המקומיים עד להגעת סיוע רפואי מקצועי ופינוי הצולל.
לפרטים
מתן חמצן מתקדם Advanced Oxygen Provider
מתן חמצן מתקדם  Advanced Oxygen  Provider
קורס מתן חמצן מתקדם (לצולל שנפגע) מיועד לבוגרי קורס מתן חמצן של DAN ונועד להכשיר צוללים בכל הרמות וכן את העוסקים בתחום הצלילה שאינם צוללים (דלפקיסטים, דוחסים, משיטי סירת צוללים וכו') בשימוש במערכות אספקת חמצן לנפגע שאינו נושם.
לפרטים
עזרה ראשונה לפגיעות בעלי חיים ימיים
עזרה ראשונה לפגיעות בעלי חיים ימיים
אנשים צוללים בים בכדי לחוות אינטראקציה עם עולם החי התת מימי המדהים. זו גם הסיבה שאנשים רבים פוחדים לצלול. הסיכוי להיפצע כתוצאה מפגיעת בעלי חיים ימיים הוא קטן מאוד, וברוב המקרים הדבר נגרם כתוצאה מהתנהגות לא זהירה של הצולל או מתקיפה של בעל חיים שחש מאוים. ללא קשר לרמת הצלילה שלכם, תמיד קיים חשש להיעקץ, להינשך או להיחתך מבעלי חיים ימיים.  קיימים קורסים רבים העוסקים במתן עזרה ראשונה, אבל קיים רק קורס אחד הממוקד במתן עזרה ראשונה לפציעות הנגרמות מפגיעות בעלי חיים ימיים - קורס עזרה ראשונה לפגיעות בעלי חיים ימיים של DAN. הקורס מועבר ע"י מדריכי צלילה המבינים וחיים את הים.
לפרטים
עזרה ראשונה DAN FIRST AID
עזרה ראשונה DAN FIRST AID
קורס עזרה ראשונה של DAN מכשיר אותך להעניק עזרה ראשונה לפצועים המעורבים במצבים שאינם מאיימים ישירות על חייהם. התוכנית כוללת הערכה וניהול של פציעות ומחלות. במסגרתה נלמד כיצד ליישם טכניקות למניעת החמרה של פציעה, כיצד להעריך את מצב בריאותו של אדם וכיצד להפעיל את שירות רפואת החירום.
לפרטים
חולצת טריקו נוסטלגית!
עכשיו בחנות!
חולצת טריקו נוסטלגית!
חזר למלאי! חולצת טריקו קצרה עם לוגו הדג היהודי צבע לבן מידות 16, S-3XL
לרכישה ולמידע נוסף >
רכישת ביטוח צלילה + תשלום דמי חבר הכל במקום אחד
ביטוח צלילה!
רכישת ביטוח צלילה + תשלום דמי חבר הכל במקום אחד
ההתאחדות הישראלית לצלילה רואה בביטוח הצלילה את אחד מהשירותים החשובים שביכולתה לספק לחברי ההתאחדות. זכרו שכשאתם רוכשים ביטוח צלילה דרך ההתאחדות הישראלים לצלילה אתם תורמים לפיתוח ענף הצלילה
לרכישת ביטוח צלילה או תשלום דמי חבר >